Sivas Haberleri

Dijital Dönüşüm Rüzgarı Sivas’ta Esti

STSO öncülüğünde dijital dönüşüm rüzgarı Sivas’ta esti

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) AB Bilgi Merkezi’nin ev sahipliğinde, Eğitim Danışmanı Dr. Cengiz Tavukçuoğlu tarafından Teknoloji ve İnovasyon konulu eğitim gerçekleştirildi.

Dijital Donusum Ruzgari Sivasta Esti 2 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
STSO öncülüğünde dijital dönüşüm rüzgarı Sivas’ta esti

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Özdemir, dijitalleşme ve yenilikçilik konusundaki hızlı ilerlemelerin, iş dünyasını ve yaşam tarzımızı derinden etkilemeye başladığını belirterek bu değişimlere ayak uydurmanın bir seçenek değil aynı zamanda bir zorunluluk haline geldiğine vurgu yaptı.

Dijital Donusum Ruzgari Sivasta Esti 3 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
İş dünyası dönüşüme adepte oluyor

İş dünyası dönüşüme adepte oluyor

Genç nesillerin, teknoloji ve inovasyon konularında daha fazla eğitilmesi ve desteklenmesi gerektiğini söyleyen Başkan Özdemir, Oda olarak iş dünyasının bu dönüşüme adapte olması ve avantajlarından faydalanması için çeşitli projeler ve çalışmalar yürüttüklerini kaydetti.

Dijital Donusum Ruzgari Sivasta Esti 4 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Teknoloji ve İnovasyon konularında eğitimler verildi

Teknoloji ve İnovasyon konularında eğitimler verildi

Başkan Özdemir yapmış olduğu konuşmasında, “Gençlerin dijital becerilerini geliştirmelerine ve girişimci ruhlarını beslemelerine yardımcı olmak amacıyla işinin uzmanı hocalarımızı davet ediyoruz. Avrupa günü dolayısıyla Cengiz Tavukçuoğlu hocam Teknoloji ve İnovasyon konularında eğitim verecek. Kendilerine teşekkür ediyorum” şeklinde ifadelerine yer verdi.

Eğitim Danışmanı Dr. Cengiz Tavukçuoğlu ise, bu etkinliği düzenlediği için Sivas Ticaret ve Sanayi Odası’nı kutlayarak, Teknoloji ve İnovasyon başlıklı interaktif bir sunum gerçekleştirdi. Programa katılan girişimciler ve girişimci olmaya hazırlanan gençler, bu tür etkinliklerin motivasyonlarını artırdığını belirterek “Projelerimizi hayata geçirebilmemiz için gereken cesareti ve beceriyi kazanmamızı sağlayan Sivas Ticaret ve Sanayi Odası’na teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Gündem Sivas Instagram hesabımıza ulaşmak için tıklayabilirsiniz.
Sivas’a dair daha fazla habere ulaşmak için tıklayınız.

Telegram kanalımıza abone olun; Anında haber alın
https://t.me/+yUyCdqaiwuw0ZDc8

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu