Sivas Haberleri

Büyük Birlik Partisi’nin Bayramlaşma Programı Salon Dışına Taştı

Büyük Birlik Partisi (BBP) Sivas milletvekili adayı Doğan Ürgüp, bayramlaşma programında yaptığı konuşmada, “Şehit liderimiz Muhsin Başkanımızın memleketi Sivas’a hizmet etmek benim açımdan en büyük şereftir” dedi. Partisinin bayramlaşma programında kalabalık bir topluluğa hitap eden Ürgüp, 14 Mayıs seçimlerinin hayırlı bir sonuç vermesi temennisinde bulundu.

BBP’nin bayramlaşma programına yoğun ilgi nedeniyle parti binasında değil, Sivas Belediyesi’ne ait Sosyal Tesislerde gerçekleştirildi. BBP İl Başkanı Ahmet Polat’ın önderliğindeki programda BBP’nin Sivas Milletvekili adayları Hamza Kevioğlu, Aytekin Kulmaç, Uğur Bulut ve Doğan Ürgüp de söz alarak BBP’nin Sivas’ta en az 2 vekil çıkarma potansiyeline sahip olduğuna vurgu yaptılar. Milletvekili adayları Sivas’ı Muhsin Başkanın emaneti olarak gördüklerini söylediler ve Sivas’taki her seçmenin oyuna talipli olduklarını ifade ettiler.

Seçimlere kısa bir süre kala, hem BBP hem de Ürgüp çalışmalarını hızlandırdı. Ürgüp, “BBP 30 yıllık tertemiz bir maziye sahip Türkiye’nin en köklü partilerinden biridir. Daha da önemlisi Şehit Liderimiz Muhsin Başkanımızın kurduğu, vatan ve millet aşığı bir partidir. Biz herkesten daha çok çalışmak mecburiyetindeyiz. Çok çalışıp iyi neticeler alacağız ve şehrimize hizmet etmenin şerefini yaşayacağız” şeklinde konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu