Sivas Spor Haberleri

Bülent Uygun’dan Transfer Açıklaması

Sivasspor’da Bülent Uygun’dan transfer açıklaması

Sivasspor’un Teknik Direktörü Bülent Uygun, kulübün transfer stratejisi hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Uygun, takımın oyun sistemine uygun ve kalitesine inandığı 3-4 futbolcu almayı hedeflediklerini dile getirdi. Yönetimin bu konuda önemli çalışmalar yaptığını vurgulayan Uygun, yeni oyuncularla takımı güçlendirmek istediklerini ifade etti.

Bulent Uygundan Transfer Aciklamasi 2 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Sivasspor’da Bülent Uygun ilk antrenmana çıktı

Sivasspor’da Bülent Uygun ilk antrenmana çıktı

Sivasspor’da, Teknik Direktör Servet Çetin ile yolların ayrılmasından sonra göreve getirilen Bülent Uygun, ilk antrenmanına çıktı. Bir grup taraftar, kırmızı-beyazlıların yeni teknik direktörünü ilk idmanda yalnız bırakmadı.

Bulent Uygundan Transfer Aciklamasi 3 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Kulüp çalışmalarını sürdürüyor

Kulüp çalışmalarını sürdürüyor

Bülent Uygun, transfer döneminde yönetimin belirlediği hedeflere odaklandıklarını söyledi. “Yönetimimiz, belirli futbolcuları takıma kazandırmak için titizlikle çalışıyor. Bu isimler, sadece kaliteleriyle değil, aynı zamanda oyun sistemimize uygun olmalarıyla da seçiliyor. Hedefimiz, takımın rekabet gücünü artırmak ve taraftarlarımıza heyecan verici bir futbol izlettirmek.” diyen Uygun, kulübün transfer stratejisinin detaylarına da değindi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu