Ülke Gündemi

BİRKONFED İş Dünyası Konfedarasyonu Genel Başkanı Osman Ünsal Aday Adaylığını Açıkladı

Türkiye’nin en güçlü sivil toplum kuruluşlarından biri olan BİRKONFED İş Dünyası Konfedarasyonu Genel Başkanı Osman Ünsal, Yeniden Refah Partisi İstanbul 3. Bölge’den milletvekilliği aday adaylığı başvurusunda bulunduğunu ifade etti.

BIRKONFED Is Dunyasi Konfedarasyonu Genel Baskani Osman Unsal Aday Adayligini Acikladi | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
BİRKONFED İş Dünyası Konfedarasyonu Genel Başkanı Osman Ünsal Aday Adaylığını Açıkladı | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri

Osman Ünsal yaptığı yazılı açıklamada ülkemizin pandemi, ekonomik sıkıntılar ve yaşanan depremler sonucu zor bir süreçten geçtiğini ve son üç yıllık süre içinde Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın küresel pandemi lobileri, yapay etçiler ve iklim değişikliği algısı üzerinden tek dünya devleti kurmak isteyen şer lobilerine karşı verdiği mücadeleyi Türk siyaset tarihinin önemli bir başarısı olarak gördüğünü ve bu nedenle tüm imkanları ile Fatih Erbakan’ın arkasında olacağını ifade etti.

Son günlerde Yeniden Refah Partisi ile Cumhur ittifakı arasındaki görüşmeleri de değerlendiren Ünsal, bizim çizgimiz milli görüş çizgisidir. Yeniden Refah Partisi ittifakta olsun ya da olmasın, bizim önceliğimiz Sn. Fatih Erbakan’ı TBMM’de güçlü bir temsille görmektir. Bunu da başaracak imkânlara sahibiz. Çünkü bizim için önemli olan makam, koltuk değil, milletimizin sesine ses olmak. Tarafsız siyaset ilkesi ile miletimizin çıkarlarını ve kazanımlarını korumaktır. Yeniden Refah Partisi kadroları bunu başaracak donanım ve iradeye fazlasıyla sahiptir dedi.

Osman Ünsal‘ın aday adaylığı, seçim bölgesi İstanbul’da bulunan sivil toplum kuruluşları ve iş dünyasında büyük bir heyecanla karşılandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu