Sivas Haberleri

Belediye Başkanlığı İçin İlk Aday Topgül’den

Sivas Belediye Başkanlığı için ilk aday Topgül’den

Sivas’ta 31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesinde heyecan dorukta! AK Parti’de Sivas Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan isim, Sivas Belediye Başkan Yardımcısı Turan Topgül oldu. Kendi adaylığı için parti binasına giden Topgül, İl Başkan Vekili Hakan Tartar’a aday adaylığı başvurusunu teslim etti.

Belediye Baskanligi Icin Ilk Aday Topgulden1 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Belediye Başkanlığı İçin İlk Aday Topgül'den | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri

“Sizlerin hizmetinde olmaya hazırım”

Topgül, uzun yıllara dayanan parti içi tecrübesini vurgulayarak yaptığı açıklamada, “Partimizin çeşitli kademelerinde görev aldım ve sizlere hizmet etmek için bu kez belediye başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulunuyorum. Sivil toplum örgütlerindeki görevlerim, tüccarlık ve esnaflık deneyimimle sizlerin hizmetinde olmaya hazırım.” ifadelerini kullandı.

“Her adayın aynı amaç doğrultusunda çalışacağını biliyoruz”

Topgül, adaylık sürecinin şeffaf bir şekilde ilerleyeceğine inandığını belirterek, “Rabbim nasip ettiyse vesilelerini arıyoruz. Her adayın aynı amaç doğrultusunda çalışacağını biliyoruz. Parti teşkilatlarımız, genel merkezimiz, milletvekillerimiz ve Cumhurbaşkanımız gerekli değerlendirmelerde bulunarak adayımızı belirleyecektir. Kim olursa olsun, ben de dahil olmak üzere tüm adaylar, partimizin ve reisimizin arkasında kenetlenmiş bir şekilde hizmet etmeye devam edecektir.” şeklinde konuştu.

Seçim yarışının heyecanı daha da arttı

Bu gelişmelerin ardından mevcut Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’in de görevine devam etmek istediğini açıklamasıyla seçim yarışının heyecanı daha da arttı. Sivaslılar, 2024 mahalli idareler seçimlerine dair gelişmeleri yakından takip ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu