Ülke Gündemi

Başkan Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’nun kayıp 8 saatine “hamburger” üzerinden nokta tespit | GÜNDEM SİVAS

cumhurbaskani erdogan mahalle bizim genclik bizim programinda aciklamalarda bulunuyor 1666452941 6425 | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Malatya Merkez Spor Salonu’nda, Mahalle Bizim Gençlik Bizim Programı’nda önemli açıklamalarda bulundu.

WDtTE 1666453933 8741 | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları:

Genel Merkez Gençlik Kollarımız tarafından 1.5 yıl önce başlatılan kampanyamızın kapanış toplantısı vesilesiyle sizlerle olmaktan memnuniyet duyuyorum.

“KARŞIMDA MUHAFAZAKAR VE DEVRIMCI GENÇLERI GÖRÜYORUM”

Bugüne kadar 81 ilimizde icra edilen bu kampanyayla, parti yöneticilerimiz, bakanlarımızın katılımıyla 3 bin 500 mahalleye ulaştık. Karşımda muhafazakar ve devrimci gençleri görüyorum. Ülkemizin dört bir yanında 150 bin gencimizin iştirakiyle mahalle bizim gençlik bizim dedik.

taPWe 1666452444 984 | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri

“TEDİRGİNLİK DUYULAN SOKAKLAR GENÇLERİN SESİYLE ŞENLENDİ”

Geçmişte geçip giderken dahi tedirginlik duyulan sokaklar, gençlerimizin enerjisiyle güzelleşti. Gençlik kollarımız kapanış toplantısını burada yapmak istediğini söyledi. Birileri diyor ki, ‘AK Parti’de gençlik yok’ gençlik burada. Adana Şehir Stadı’nda herhalde gençliği görmediler. Artık kampanyamızda gençlerimizle durmaksızın yola devam edeceğiz. Gençler, Malatya öyle bir şehir ki burada yaşın bir önemi yok. Malatyalıların kimliklerinde yazan yaşları ne olursa olsun, maşallah hepsinin ruhu genç. Bir de buna hayatının bağrındaki sizlerin enerjisi eklendiğinde gençlik üzerine gençlik havası yaşıyoruz.

Tıkır tıkır işletilen pek çok oyunu bozduğumuz için başımıza bunca işler geldi. Vesayetle kavga edip de milletin desteğiyle kazanan tek siyasi kadro biziz biz.

HjRJY 1666452503 8681 | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri

KILIÇDAROĞLU’NUN ABD GEZİSİNE “HAMBURGER” ÜZERİNDEN TEPKİ

Siz gençlerimizle bir araya geldiğimizde bizim de ruhumuz gençleşiyor. Önümüzdeki yıl cumhuriyetimizin 100. yılı. Biz de Türkiye Yüzyılı diyoruz. Türkiye 100 yılının sahibi de geleceği de sizlersiniz. Sizler bu yüzyılın gençliğisiniz. Biraz önce toplu açılış yaptığımız meydana baksınlar. Bizim için millete hizmette geçen her gün seçim günüdür. Milletimiz kendi için tuğla üstüne tuğla koymayana geçit vermez. Birileri kendini aldatıyor. Aç tavuk kendini buğday ambarında sanırmış. Bunlar aç tavuk. Milletimiz FETÖ’cülerle benzin istasyonlarında hamburger Yemek için 10 bin kilometre yol gidenlere yüz vermez. Milletimiz darbecilerle anlaşıp tankların arasından sıvışan korkaklara emaneti teslim etmez.

ERDOĞAN’IN EZBERLEYİN DEDİĞİ ARİF NİHAT ASYA’NIN “DUA” ŞİİRİ

Biz,kısık sesleriz…minareleri,
Sen, ezansız bırakma Allahım!
Ya çağır şurda bal yapanlarını,
Ya kovansız bırakma Allahım!
Mahyasızdır minareler…göğü de,
Kehkeşansız bırakma Allahım!
Müslümanlıkla yoğrulan yurdu,
Müslümansız bırakma Allahım!
Bize güç ver…cihad meydanını,
Pehlivansız bırakma Allahım!
Kahraman bekleyen yığınlarını,
Kahramansız bırakma Allah’ım!
Bilelim hasma karşı koymasını,
Bizi cansız bırakma Allah’ım!
Yarının yollarında yılları da,
Ramazansız bırakma Allah’ım!
Ya dağıt kimsesiz kalan sürünü,
Ya çobansız bırakma Allah’ım!
Bizi sen sevgisiz,susuz,havasız;
Ve vatansız bırakma Allah’ım!
Müslümanlıkla yoğrulan yurdu,
Müslümansız bırakma Allah’ım!

9cu6H 1666452503 871 | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri

“YARGIDA HESABINI VERECEKLER”

Gençler, benim ordumun askerine hakaret eden saygısızlık eden malum ana muhalefetin eve diğerlerinin hiçbirine ilk seçimlerde en güzel cevabı verecektir. Ordumuza bu yakıştırmalar bedeli ödenecektir. Yargıda hesabını verecekler. Bunları meydanı boş bırakmak suretiyle istediğiniz gibi dolaşın diyemeyiz. Biz, bin yıldır yaşadığımız bu toprakların her karışını vatan haline getirdik. Ülkemize 20 yılda kazandırdığımız her hizmetin gerisinde böyle bir azim vardır. Nuri Pakdil’i doğru okursan muhafazakar devrimci olursun. Refah düzeyi geri bir Türkiye isteyen de bu ülkenin sevdalısı olamaz. Akıl ve izan sahibi
herkes 20 yıl öncesinin Türkiye’siyle bugünün farkını görür. Dününü bilmeyen, bugünü anlayamaz geleceğini göremez. Her devrimle dışarda ve içerde işletilen oyunları bozduğumuz için başımıza bunca işler geldi.

“SİZ GENÇLERIMIZLE DAHA BÜYÜK BİR DENİZE YELKEN AÇIYORUZ”

Birileri kahvesini yudumlarken, biz milletimizle birlikte Atatürk Havalimanı’nda bunları akamete uğrattık. Ekonomik tetikçilerinin kurduğu sayısız tuzağı söküp atan tek ekip biziz. Prangaya vurulmaya çalışılan bir ülkeyi mağdurların umudu haline getiren biziz. Siz gençlerimizle daha büyük bir denize yelken açıyoruz. Sizlerden önünüzdeki potansiyelin değerini unutmamanızı istiyorum. Sizlerden sonra bu kutlu sancağı devralacak nesiller var. AK Parti’nin başarısı için çalışmak siyasi kazanım sosyal statü meselesi değildir. AK Partinin güçlenmesi için çalışmak milletimizin güven huzur içinde geleceğe yürümesi demektir. AK Parti’nin kaderi ile ülkemizin kaderinin bütünleştiğini söylerken bundan bahsediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu