Sivas Haberleri

Bakan Tekin, Sivas’ta Ziyaretlerde Bulundu

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Sivas’ta ziyaretlerde bulundu

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Sivas’ta çeşitli ziyaretlerde bulunarak önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Tekin, Valilik ziyaretinin ardından Ulu Cami’de cuma namazını kıldı ve cami çıkışında vatandaşlara lokma ve helva dağıttı.

Bakan Tekin Sivasta Ziyaretlerde Bulundu jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Bakan Tekin, Sivas’ta Ziyaretlerde Bulundu

Okullara ziyaretlerde bulundu

Daha sonra, kent merkezindeki Selçuk Ortaokulu, Lütfi Abay İlkokulu ve Zeki Hayran İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret eden Tekin, öğrenci ve öğretmenlerle bir araya gelerek sohbet etti. Genç MÜSİAD Sivas Şubesi’nin 8. Olağan Genel Kurul Toplantısı’na katılan Bakan Tekin, Sivas’ta oluşturduğu kalıcı dostluklara vurgu yaparak, sivil toplum örgütlerinin önemine dikkat çekti.

Bakan Tekin Sivasta Ziyaretlerde Bulundu1 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Bakan Tekin, Sivas’ta Ziyaretlerde Bulundu

Genç MÜSİAD Sivas Şubesi’nin 8. Olağan Genel Kurul Toplantısı’na katıldı

Sivil toplum örgütlerinin modern devletlerin hükümetle birlikte daha etkin olmalarını sağladığını belirten Tekin, Türkiye’de sivil toplum örgütlerinin artmasını ve hükümeti yönlendirme konusundaki rolünü önemsediğini ifade etti. Genç iş adamlarına eğitim sektöründeki fırsatları değerlendirmeleri konusunda önerilerde bulunan Bakan Tekin, teknolojinin eğitim süreçlerini nasıl değiştirdiğine dair bilgiler verdi.

Bakan Tekin Sivasta Ziyaretlerde Bulundu2 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Bakan Tekin, Sivas’ta Ziyaretlerde Bulundu

Sivil Toplum Buluşması’na katılım sağladı

Bakan Tekin, ziyaretler kapsamında Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ve AK Parti İl Başkanı Yusuf Tanrıverdi’yi de ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Sivas Valisi Yılmaz Şimşek, TBMM AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler, AK Parti Milletvekilleri Hakan Aksu ve Rukiye Toy ile protokol üyeleri de Bakan Tekin’e eşlik etti.

TELEGRAM KANALIMIZA ABONE OLUN; Anında Haber Alın
https://t.me/+yUyCdqaiwuw0ZDc8

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu