Sivas Haberleri

Bakan Tekin, Genç MÜSİAD Sivas Genel Kuruluna Katıldı

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Genç MÜSİAD Sivas Genel Kurul Toplantısı’na katıldı

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Sivas’ta Genç Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sivas’ın 8. Genel Kurul Toplantısı’na katıldı.

Bakan Tekin Genc MUSIAD Sivas Genel Kuruluna Katildi 2 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Genç MÜSİAD Sivas 8. Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştirdi

Genç MÜSİAD Sivas 8. Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştirdi

Genç MÜSİAD 8. Genel Kurul Toplantısı’na Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Sivas Valisi Yılmaz Şimşek, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Sivas AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler, Sivas Milletvekilleri Hakan Aksu, Rukiye Toy, Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi (SBTÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Kul, Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Özdemir, MÜSİAD Sivas Başkanı Uğur Görgen, Genç MÜSİAD yeni dönem Başkanı Oğuz Selim Karaoğlan, il protokolü ve çok sayıda davetli katıldı.

Bakan Tekin Genc MUSIAD Sivas Genel Kuruluna Katildi 3 | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Güler ve Tekin konuşma gerçekleştirdi

Güler ve Tekin konuşma gerçekleştirdi

Genel Kurul Toplantısı’nda AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler ve Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin konuşma yaptı. Abdullah Güler konuşmasında, “Genç MÜSİAD, Sivas adına önemli çalışmalar gerçekleştiriyor. Sivas adına girişimcilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi. Bakan Tekin konuşmasında ise, “MÜSİAD gibi kurumlar, girişimcilerimizin iş dünyasına olan bağını güçlendiriyor. Bu gibi vizyonları desteklemek, ülkemizin geleceği için kilit bir rol oynuyor. Yeni dönem Başkanımıza görevi hayırlı olsun.” dedi.

Bakan Tekin Genc MUSIAD Sivas Genel Kuruluna Katildi 4 | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Başkan Karaoğlan’dan Bakan Tekin’e teşekkür

Başkan Karaoğlan’dan Bakan Tekin’e teşekkür

Milletvekili Güler ve Bakan Tekin’in konuşmalarından sonra Yeni dönem Genç MÜSİAD Sivas Başkanı Oğuz Selim Karaoğlan ve yönetimi Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’e hediye taktiminde bulundu.

Telegram kanalımıza abone olun; Anında haber alın!
https://t.me/+yUyCdqaiwuw0ZDc8

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu