Özgeçmiş

Bahadır Gökmen kimdir?

Bahadir Gokmen | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Bahadır Gökmen kimdir? | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri

İlk ve ortaöğretimini Sivas Behrampaşa İlkokulu’nda lise eğitimini Sivas Şehit Ahmet Eyice Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde tamamlayan Bahadır Gökmen daha sonra Sivas Cumhuriyet Üniversitesi, Cumhuriyet Meslek Yüsekokulu Maliye Bölümü’nden başarılı bir şekilde mezun oldu. Eğitimine 2022 yılında kazandığı Cumhuriyet Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları Bölümü ile devam etmektedir. Yan dal olarak ise Anadolu Üniversitesi Adalet Bölümü’nde eğitim süreci devam etmektedir.
Bahadır GÖKMEN 2008 yılından bugüne kadar Ülkü Ocakları bünyesinde çeşitli görevlerde bulundu. Ayrıca İl Ocak 2.Başkanı görevine devam etmektedir.

2013-2014 Belediye Başkanlığı seçimlerinde aktif şekilde MHP kordinasyon ekip sorumluluğunda bulundu.

2017 yılında Milliyetçi Hareket Partisi Sayın Dr.Devlet Bahçeli Beyefendinin Talimatları doğrultusunda başlatılan “Türkistan Gezisi”ne geçmiş dönem Ülkü Ocakları Başkanı Olcay Kılavuz Ve Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım Beyefendilerle ve ülkemizin değerli 40 Ülkü Ocakları Başkanı ile beraber 4 Türk ülkesine (Kırgızistan, Kazakistan, Özbekistan, Azerbaycan) ziyaretlerde bulundu.

Gökmen, 2019 yılı Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Meclis Üyesi Adaylığı sırasında aktif bir şekilde çalışarak herkesin beğenisini almıştır.
Bir dönem yerel bir gazete de köşe yazarlığı yaptı.
2018-20 İletişim Uzmanı/ Danışmanlığı Yaptı.

T.C Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı çeşitli eğitimler ve sertifikalar, bakanlıklara ait çok sayıda sertifikalar ve kapsamlı eğitimler almıştır.
“Kangals-Anatalian Walves Rugby” Kulübü Başkanlığını yaptı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu