GündemEkonomi

Apple Açıkladı: iPhone 15 Serisinin Vergisiz Fiyatı!

Apple açıkladı: iPhone 15 serisinin vergisiz fiyatı!

Apple, teknoloji dünyasının merakla beklediği iPhone 15 serisini tanıttı ve mobil dünyayı baştan aşağı sarsacak yeniliklerle geliyor. Havacılık ve uzay sınıfı titanyum tasarımıyla gücü ve hafifliği bir araya getiren bu yeni iPhone modelleri, kullanıcıların hayatlarını daha da kolaylaştırmak için tasarlandı.

Apple Acikladi Iste iPhone 15 Serisinin Vergisiz Fiyati2 | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Apple Açıkladı: iPhone 15 Serisinin Vergisiz Fiyatı! | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri

Güçlü Tasarım ve Özelleştirilebilirlik

iPhone 15 Pro serisi, güçlü ancak hafif titanyum tasarımıyla dikkat çekiyor. Yeni konturlu kenarlar, estetik bir şıklık sunarken, özelleştirilebilir Eylem düğmesi sayesinde kullanıcılar, iPhone deneyimlerini kişiselleştirebiliyorlar.

Mükemmel Görüntü Kalitesi

Kameradaki güçlü gelişmeler, yedi profesyonel lense eşdeğer özelliklerle olağanüstü görüntü kalitesini mümkün kılıyor. 48 MP Ana kamera sistemi, yeni 24 MP süper yüksek çözünürlük seçeneği ile birleşerek, portre çekimi, Gece modu ve Akıllı HDR özelliklerinde önemli iyileştirmeler sunuyor. Ayrıca, iPhone 15 Pro Max’de bulunan 5 kat Telefoto kamera ile daha yakından çekim yapabilirsiniz.

A17 Pro Çip: Yeni Nesil Oyun Deneyimi

A17 Pro çip, mobil oyunlar için üstün performans sunarken, yeni USB-C konnektörü USB 3 ile daha hızlı veri aktarımı sağlıyor. Profesyonel iş akışları için güçlü bir seçenek sunuyor.

Yol Yardımı Desteği

iPhone 15 Pro serisi, Apple’ın yenilikçi uydu altyapısından yararlanarak kullanıcıların telefon şebekesi dışındaki bir yerde araçlarıyla sorun yaşadıklarında yardım çağırabilmelerini sağlıyor.

Farklı Renk Seçenekleriyle Stil ve Şıklık

iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max, siyah titanyum, beyaz titanyum, mavi titanyum ve natürel titanyum olmak üzere dört göz alıcı renk seçeneğiyle geliyor.

Apple Acikladi Iste iPhone 15 Serisinin Vergisiz Fiyati3 | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Apple Açıkladı: iPhone 15 Serisinin Vergisiz Fiyatı! | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri

Fiyatlar ve Satış Tarihi

Ön siparişler 15 Eylül Cuma günü başlayacak ve her iki model de 22 Eylül Cuma gününden itibaren satışta olacak. Vergisiz fiyatları şu şekilde:

  • iPhone 15: 799 dolar (21.489 TL)
  • iPhone 15 Pro: 899 dolar (24.178 TL)

Apple, bu yeni Pro serisi ile kullanıcılarının günlük deneyimlerini zenginleştirirken yaratıcılıklarını ortaya çıkarmalarına yardımcı oluyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu