Sivas Haberleri

AK Parti Sivas Milletvekili Adayları Tanıtıldı

AK Parti Sivas Milletvekili Adaylari Tanitildi1 | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
AK Parti Sivas Milletvekili Adayları Tanıtıldı | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri

AK Parti, Sivas Milletvekili adaylarını tanıttı. Toplantıda açılış konuşmasını yapan AK Parti Sivas İl Başkanı Yusuf Tanrıverdi, “Bundan sonra teşkilatlar olarak çok çalışıp bayrağı bayrağı daha yukarı çıkarıp sandıkları patlatacağız.” diyerek, 14 Mayıs’ta yeni Türkiye’nin yüzyılını inşa etmek için tarih yazacaklarını belirtti.

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ise, “Milletvekili adaylarımız ile birlikte ülkemiz, milletimiz ve şehirlerimiz için yeni ve güçlü bir yola çıkıyoruz. AK Parti teşkilatlarına büyük yük düşüyor. Ben inanıyorum ki 14 Mayıs akşamı AK Parti bayrağını en yükseğe çıkaracağız. Tarihi kent meydanında tarihi coşkuyu kutlayacağız.” dedi.

AK Parti Sivas Milletvekili adayları Abdullah Güler, Hakan Aksu, Rukiye Toy, Rüstem Yüce ve Serdar Öksüm ise başta AK Parti Grup Başkanı İsmet Yılmaz olmak üzere Milletvekilleri Mehmet Habip Soluk, Semiha Ekinci ve tüm emeği geçenlere hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiler.

AK Parti Sivas Milletvekili Adaylari Tanitildi2 | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
AK Parti Sivas Milletvekili Adayları Tanıtıldı | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri

Milletvekili adayları, 14 Mayıs seçimlerinde 5 milletvekili çıkarmak için teşkilatlarla birlikte çok çalışacaklarını, başarmak için buna inandıklarını dile getirdiler.

AK Parti Sivas Milletvekilleri Mehmet Habip Soluk ve Semiha Ekinci ise ellerinden gelenin en iyisini yapma gayreti içerisinde Sivas ve ülkeye hizmet etmek için çaba gösterdiklerini belirterek, “Bu bir hizmet yarışıdır, görevimizi yeni arkadaşlarımıza devredeceğiz. Tüm çalışmalarda her türlü desteği vererek 14 Mayıs’ta yeni bir zafer kazanacağız.” diye konuştular.

AK Parti Sivas Milletvekili Adaylari Tanitildi3 | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
AK Parti Sivas Milletvekili Adayları Tanıtıldı | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri

AK Parti Grup Başkanı İsmet Yılmaz ise, Sivas’ın gelecek 10 yılının şahlanma dönemi olacağını belirterek, “Demirağ Organize Sanayi Bölgesi devreye girecek. 1. Organize Sanayi Bölgesine ilave yatırımlar yapılacak. 26 Nisan’da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yüksek hızlı trenle Sivas’a geliyor, hızlı trenin açılışını yapacağız. Hızlı trenin 64 milyar liralık yatırım bedeli var. Türkiye Cumhuriyeti’nde bu kadar büyük bedelli yatırım bir daha yoktur. Böyle bir hizmeti Sivas’a kazandırdıkları için başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyorum. 20 yılda AK Parti iktidarlarıyla gelen milletvekilleri bir hoş seda bıraktı.” dedi.

Toplantıya AK Parti Sivas milletvekilleri Mehmet Habib Soluk ve Semiha Ekinci, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, AK Parti Sivas milletvekili adayları Abdullah Güler, Hakan Aksu, Rukiye Toy, Rüstem Yüce ve Serdar Öksüm ile partililer katıldı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu