Sivas Seçim 2024

AK Parti, Hız Kesmeden Yola Devam Ediyor

AK Parti, Sivas’ta hız kesmeden yola devam ediyor

AK Parti Sivas Belediye Başkanı ve Başkan adayı Hilmi Bilgin’in aday tanıtımı için “Hız Kesmeden Yola Devam” adı altında AK Parti Sivas İl Başkanlığı öncülüğünde basın mensupları ile bir araya geldi.

Düzenlenen basın toplantısı kahvaltı yemeği organizasyonu şeklinde düzenlendi. Basın İstişare Toplantısı’na Belediye Başkanı ve Başkan adayı Hilmi Bilgin, AK Parti Sivas İl Başkanı Yusuf Tanrıverdi, AK Parti Sivas Milletvekilleri Hakan Aksu ve Rukiye Toty, AK Parti Sivas İl Teşkilatı ve AK Parti Kadın Kolları Teşkilatı basın emekçileriyle bir araya geldi.

AK Parti Hiz Kesmeden Yola Devam Ediyor 2 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Başkan Bilgin basın açıklamasında bulundu

Başkan Bilgin basın açıklamasında bulundu

Kahvaltının ardından, AK Parti Sivas İl Başkanı Yusuf Tanrıverdi açıklamalarda bulundu. Sivas Belediye Başkanı ve AK Parti Sivas Belediye Başkan adayı Hilmi Bilgin, Tanrıverdi’nin ardından açıklamalarda bulundu.

AK Parti Hiz Kesmeden Yola Devam Ediyor 3 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın emanetine sahip çıkacağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın emanetine sahip çıkacağız

Başkan Hilmi Bilgin, AK Parti oalrak Sivas adında rekor oy ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın karşısında çıkmak istediklerini, Başkan Tanrıverdi ve Sivas Milletvekillerine olan güvenin karşılığını vermek istediklerini dile getirdi. Bilgin, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a emanet etmiş olduğu güveninin karşılığını vermek istediğini dile getirdi.

Başkan Hilmi Bilgin’in konuşmasının ardından basın mensupları soru ve görüşlerini dile getirdi. Başkan Bilgin, kendisine yöneltilen soruları İl Başkanı Yusuf Tanrıverdi ile birlikte cevapladı.

2019-2023 yılları arasında AK Parti’nin Başkan Bilgin yönetiminde gerçekleştirdiği projeleri ‘Söz Verdik Yaptık‘ adında bir kitap ile katılımcılara teslim edildi. Program sona erdi.

31 Mart 2024 seçimleri ile ilgili Sivas’a dair daha fazla habere ulaşmak için tıklayınız.

TELEGRAM KANALIMIZA ABONE OLUN; Anında Haber Alın
https://t.me/+yUyCdqaiwuw0ZDc8

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu