Sivas Haberleri

5. Sivas EN’leri Hazırlıkları Başladı

Uluslararası 5. Sivas EN’leri hazırlıkları başladı!

Sivas Bileşenler Konseyi’nin düzenlediği Uluslararası 5. Sivas EN’leri için heyecan dorukta!

Şehrin değerli; sanat, basın, eğitim, ticaret ve spor alanlarında başarılarıyla öne çıkan isimler, yılın en prestijli etkinliği için hazırlanıyor.

Bağcılar Sivas Evi’nde gerçekleşen tanışma ve istişare toplantısında, Sivaslı iş insanı Murat Çakmak’ın ev sahipliğinde bir araya gelen konuklar, bu yılki ödül gecesine dair heyecanlarını paylaştılar. İş İnsanı (Bosch Bayii) Ali Yıldız, Formacı Aydın Özdemir, Eski Hakem (FIFA kokartlı) Binali Kartal gibi önemli isimlerin yanı sıra, TÜMKİAD Genel Başkanı Nihat Tanrıkulu da etkinliğe katıldı.

5. Sivas ENleri Hazirliklari Basladi 2 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
“İlk kez değil 5. kez Sivas’a vefa diyoruz”

“İlk kez değil 5. kez Sivas’a vefa diyoruz”

Sivas Bileşenler Konseyi Başkanı Müslüm Türkcan, yaptığı açıklamada, “İlk kez değil 5. defa şehrimize prestij, hemşerilerimize vefa diyoruz” dedi.

5. Sivas ENleri Hazirliklari Basladi 3 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
“Sivas’ın öne çıkan isimlerini bir araya getireceğiz”

“Sivas’ın öne çıkan isimlerini bir araya getireceğiz”

Başkan Türkcan yapmış olduğu açıklamasında, “Uluslararası 5. Sivas EN’leri Ödülleri istişare ve tanışma toplantımızı kıymetli hemşerimiz iş insanı Murat Çakmak’ın ev sahipliğinde Bağcılar Sivas Evi’nde gerçekleştirdik. İlk kez değil 5. defa şehrimize prestij ve hemşerilerimize vefa için yola çıktık. Geçtiğimiz ödül törenlerimizde olduğu gibi yine Sivas ile özdeşleşen isimlerin emek ve tecrübelerini topluma anlatarak farkındalık yaratacağız. Sivas Bileşenleri Konseyi olarak yeni nesil hemşericilik vizyonuyla organize ettiğimiz, her alanda başarılı, yetenekli ve nitelikli Sivaslıların daha çok tanınmasına katkı sağlamak amacıyla verdiğimiz ödüller, yıl sonunda gerçekleştireceğimiz Uluslararası 5. Sivas EN’leri ödül gecesinde yine çok değerli ve Sivas’ın öne çıkan isimlerini bir araya getireceğiz. Çıktığımız bu yolda bizlerin yanında yer alan herkese bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum. Katılımınız sözümüze değer katmıştır” şeklinde ifadelerine yer verdi.

Gündem Sivas Instagram hesabımıza ulaşmak için tıklayabilirsiniz.
Sivas’a dair daha fazla habere ulaşmak için tıklayınız.

Telegram kanalımıza abone olun; Anında haber alın
https://t.me/+yUyCdqaiwuw0ZDc8

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu