GündemSivas Haberleri

4 Milyon Kişiye Ulaştık!

Gündem Sivas, son 30 günde 4 milyon kişiye ulaştı!

Gündem Sivas olarak Instagram hesabımızda aktif olarak 18 bin takipçiye doğru hızla gidiyoruz. Tüm takipçilerimize destekleri için minnettarız. Sivas’ta gerçekleştirdiğimiz sokak röportajlarımız ile Sivaslıların sesini herkese duyurmak için uğraşıyoruz. Tarafsız paylaşımlarımız ile Sivas’ta yaşanan gelişmeleri tüm hemşerilerimize ulaştırmaya çalışıyoruz.

4 Milyon Kisiye Ulastik 2 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
4,2 milyonun sesi olduk!

4,2 milyonun sesi olduk!

Son 30 günde Gündem Sivas Instagram hesabımızın Profesyonel pano bölümünden erişilen hesaplarda %195’lik bir artışla tam 4,2 milyon hesaba ulaştık. Bu başarı, tarafsız ve doğru haber anlayışımızın, Sivas halkının sesini duyurma çabamızın bir yansımasıdır.

4 Milyon Kisiye Ulastik 3 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
9 milyonun üzerinde gösterim

9 milyonun üzerinde gösterim

Instagram hesabımızda Profesyonel pano bölümünde Gösterimlerimiz %69,6’lık bir artış ile 9.709.835 hesaba erişim sağlama başarasısı yakaladı. Geride bıraktığımız son 90 günde ise bu istatistiğin 19.129.279 olduğunu belirtmek isteriz.

4 Milyon Kisiye Ulastik 4 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
81 bin profil ziyareti

81 bin profil ziyareti

Instagram tarafından sağlanan verilere göre, son 30 günde profil hareketlerimizde %11,8’lik bir artış yaşandı ve Gündem Sivas profilimizi 81.644 kişi ziyaret etti. Erişilen hedef kitlede %34,9’la İstanbul başı çekerken, %13,9’la Sivas, %6,9 ile Ankara ve %3,5 ile İzmir’de bulunan vatandaşlarımıza ulaşma başarısını elde ettik.

4 Milyon Kisiye Ulastik 5 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Gündem Sivas’a reklam verebilirsiniz

Gündem Sivas’a reklam verebilirsiniz

Şehrimizin dinamik yapısını yakından takip edenler için Gündem Sivas Haber Reklam hizmeti, işletmelerin, siyasi figürlerin ve etkinliklerin şehir genelinde etkili bir şekilde tanıtılmasını sağlıyor.

Sivas’ın nabzını tutan bu platformda yer alarak, şehrimizin potansiyel müşterilerine ve katılımcılarına ulaşmanın ayrıcalığını yaşayın. Sultan Şehir Sivas’ın önemli bir parçası olmak için Gündem Sivas ile öne çıkabilirsiniz. Reklam vermek için tıklayabilirsiniz.

4 Milyon Kisiye Ulastik 6 jpg | Gündem Sivas™ | Sivas Haberleri
Bizim için Tek Gündem Sivas

Bizim için Tek Gündem Sivas

Bu başarıları, şeffaf yayın anlayışımız doğrultusunda siz değerli takipçilerimizle paylaşmak istedik. Sivaslı hemşerilerimize ve tüm takipçilerimize gösterdikleri destek için teşekkür ederiz. Dün olduğu gibi, bugün de ve yarın için tek gündemimiz Gündem Sivas. Teşekkürler.

Saygılarımızla,
Gündem Sivas ekibi
.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu